MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 4765245
nr 476 5245
Vitrinskåp
Englan, längd: 107, djup: 42, höjd: 180 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 16 juli 2007
kl 16:25:48
1.600 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.300 kr
2.600 kr